SOMMER FAHRZEUGBAU
Szukaj 
Sprache: 
Znajdujesz się tutaj: Kontakt
Sekretariat             Członek Zarządu Kier. ds. Admin-Ksieg.
PL 98-275 Brzeźnio,  Zapole 79/4 Franz Tropsch Magdalena Stolecka
tel.: +48 43 820 35 10 tel.: +48 43 820 44 29
fax.: +48 42 299 65 65 mstolecka@sommer.pl 
NIP 827-00-11-526
Sprzedaż 
Region Polska Sales Representative Northern Europe
. Krzysztof Kałuziak
tel.: . tel.: 601 377 594
.   kkaluziak@sommer.pl 
Kierownik Sprzedaży Kierownik Zaopatrzenia
Magdalena Olejnik Agnieszka Drygowska
tel.: +48 (43)820 44 28 tel.: + 48 43 820 44 49
molejnik@sommer.pl adrygowska@sommer.pl 
Zaopatrzenie
Tomasz Durał Joanna Matusiak Aleksandra Trzcinska
tel.: +48 43 820 44 25 tel.: +48 43 820 44 25 tel.: +48 43 820 44 25
tdural@sommer.pl  jmatusiak@sommer.pl atrzcinska@sommer.pl
Kierownik Produkcji Zastępca Kierownik Produkcji Kierownik Działu Jakości
Krzysztof Nykiel Seweryn Molski Arkadiusz Małolepszy
tel.: 609 304 204 tel.: 603 460 402 tel.: 609 985 231
knykiel@sommer.pl  smolski@sommer.pl  amalolepszy@sommer.pl 
Sprzedaż Częsci
Serwis-Gwarancje    Dział Kadr
Jacek Durał Ewa Król
tel.: 607 942 802 tel.: +48 43 820 44 27
jdural@sommer.pl  ekrol@sommer.pl