SOMMER FAHRZEUGBAU
Szukaj 
Sprache: 
Znajdujesz się tutaj: Produkty > Naczepy > Specjalistyczne


Naczepa Firanowa przystosowana do transportu trocin i zrębek. 7 par kłonic aluminiowych wraz ze wzmacnianą plandeką zapobiega nadmiernemu odkształcaniu się plandek. Pomost roboczy na ścianie przedniej pozwala na zwinięcie dachu na bok (za pomocą korby), umożliwiając jednocześnie swobodny załadunek z góry. Naczepa specjalistyczna SOMMER SP200Cu. 2-osiowy agregat zainstalowany na przesuwnym wózku, wyposażonym dodatkowo w siodło umożliwiając tym samym podpięcie drugiej naczepy. Produkt skierowany na rynek skandynawski.


Blokowanie wysuniętego wózka z siodłem odbywa się za pomocą siłownika pneumatycznego i rygli po obu stronach naczepy. Swobodny przesuw wózka umożliwiają teflonowe wkłady.


Podwozie naczepy o ładowności 55 ton  przystosowane do obciążenia punktowego. Zawieszenie mechaniczne SAF o nośności 16 000 kg na oś. Naczepa pracująca w transporcie wewnętrznym - przewóz tzw. "surówki". 

Naczepa specjalistyczna o zwiększonej wytrzymałości kłonic do przewozu cięzkich ładunków ze stali .


System drugiego załadunku, na wysokości około 1400 mm (+/- 200 mm). Każdy rząd palet wymaga zastosowania dwóch belek podtrzymujących. Belki drugiego poziomu załadunku wytrzymują nacisk do 300 kG.


COIL MULDE


Naczepa typu "COIL MULDE" z przeznaczeniem na rynek szwedzki. Osie skrętne. Tunel pozwalający na transport kręgów papieru.