SOMMER FAHRZEUGBAU
Szukaj 
Sprache: 

 

Inwestowanie w produkty SOMMER, przedsiębiorstwa z ponad 70-letnim doświadczeniem, naprawdę się opłaca. Od dziesięcioleci tworzymy systemy wymienne, przyczepy i zabudowy, ściśle współpracując z naszymi Klientami, dostosowując je do ich indywidualnych potrzeb.

Zmiany na rynku nie wpływają negatywnie na wydajność i efektywność transportu u użytkowników systemów wymiennych SOMMER. Puste przebiegi to już przeszłość.

Oferujemy Państwu szeroką paletę korzystnych rozwiązań standardowych
i indywidualnych.
Niezależnie od długości i wysokości odstawienia zabudów skrzyniowych systemów wymiennych
SOMMER zawsze oferuje odpowiedni produkt.  Począwszy od klasycznej ramy, przez pneumatyczny mechanizm podnoszenia, aż do systemów wymiennych typu Jumbo. To jest optymalne wyposażenie pojazdu i poszerzenie możliwości każdego Klienta.

W przypadku przyczep centralnoosiowych lub przyczep z obrotnicą istnieje możliwość zastosowania zarówno niskiego jak i wysokiego sprzęgu. Na życzenie montujemy windy samozaładowcze lub ruchome rampy.

Chętnie udzielimy szczegółowych informacji o naszym systemie wymiennym.
Przyczepy jedno-, dwu- lub trzyosiowe marki SOMMER, pracujące w systemie wymiennym "BDF", oferują wiele możliwości. Oto niektóre z nich:


Nasze podpory dyszla
są łatwe w obsłudze i niezawodne.


Przykręcane oczko dyszla
jest bardzo wytrzymałe i nie wymaga specjalnego dozoru. Przewody elektryczne i pneumatyczne mogą być poprowadzone z boku lub przez środek dyszla.

Zabezpieczenia antykorozyjne
Polecamy cynkowanie ogniowe całej konstrukcji ramy.


Rolki prowadzące i ścięty tył
ułatwiają załadowanie zabudowy wymiennej. Możliwe jest przystosowanie do przewozu wózka widłowego z tyłu przyczepy. 


Umiejscowienie zaworów sterujących z boku przyczepy
zwiększa bezpieczeństwo pracy i ułatwia dostęp. Na skrzynki narzędziowe i inne wyposażenie dodatkowe znajdziemy stosowne miejsce mocowania.

Więcej o systemie wymiennym dowiecie się z naszego prospektu:
Przeczytaj prospekt online!

Pobierz:
Prospekt jako plik PDF