SOMMER FAHRZEUGBAU
Szukaj 
Sprache: 
Znajdujesz się tutaj: Produkty > Zabudowy typu kofer 

Oczekujecie więcej rozwiązań?
SOMMER tworzy nowe konstrukcje w oparciu o ciągły kontakt z Klientem.  Jest on inspiratorem wszystkich przedsięwzięć. Mamy z nim ciągły kontakt, dzięki temu poszerzamy naszą wiedzę na temat aktualnych wymagań rynku. Troszczymy się o każdy detal. Efektem naszej współpracy z klientem jest niepowtarzalny pojazd, który został stworzony specjalnie dla niego.

 

Zabudowa zamknięta na samochodzie ciężarowym wraz z przyczepą centralno-osiową wyposażoną w aluminiowy trap przejazdowyZabudowa zamknięta na samochodzie ciężarowym wraz z przyczepą z osia skrętną wyposażoną w aluminiowy trap przejazdowy.Kładziemy nacisk na wewnętrzne wyposażenie
ponieważ każdy z transportów, zarówno mebli, drobnicy, tekstyliów, jak
i logistyka dystrybucyjna mają swe własne wymagania. Zabudowy typu Koffer
z naszym systemem modułowym dla różnorodnej rozbudowy wewnętrznej oferujemy
w korzystnej cenie.


Dla przedsiębiorstw specjalizujących się w przeprowadzkach 
proponujemy nadwozia, których ściany wyłożone są filcem igłowym oraz wyposażone w zintegrowane listwy do mocowania ładunku. W zabudowie tej możliwe jest mocowanie listew wpuszczanych, tzw. słupkowych do przeplatania pasów mocujących meble. Panele aluminiowe łączone są w systemie zaciskowym. Jeżeli zachodzi potrzeba, stosuje się drugą powierzchnię załadowczą. Znajduje się też tutaj termostat i prąd do urządzeń chłodzących. Na gładkich wielowarstwowych podłogach meble dają się łatwo przemieszczać.


Do transportu odzieży
idealnie nadaje się zabudowa skrzyniowa typu PX (Plywood Textil). Zabudowy SOMMER wyposażone są w system ścian ze specjalnej blachy eloksydowanej z otworami do mocowania drążków rozporowych na odzież. System ten znajduje zastosowanie przy różnorodnych rozmiarach odzieży i uniemożliwia zabrudzenie nieopakowanego towaru. Specjalnie skonstruowane drążki na odzież z chromowaną powierzchnią oraz dodatkowa listwa zabezpieczają wieszaki przed spadaniem podczas jazdy. Wyjmowane uchwyty na sztangi ubraniowe pozwalają na transport różnego artykułów. Dzięki ciągłej modernizacji systemu ścian z otworami udało się osiągnąć wysoki stopień różnorodnego zastosowania oraz maksymalnie wykorzystać wnętrze przestrzeni ładunkowej.


Zabudowa z płyt Plywood-Spezial
ze sklejki laminowanej włóknem szklanym z listwami do zabezpieczania pasów mocujących meble charakteryzuje się wysoką stabilnością ścian bocznych oraz dużą odpornością na uszkodzenia. Ściany wewnętrzne mogą być wyłożone filcem, co daje ochronę mebli przed uszkodzeniami.